Zeytinyağının anavatanı Ayvalık'tan  
Tüketiciye yalnızca en doğal ve en kaliteli ürünleri sunmak amacıyla hizmet veren Altındal, günlük 210 ton zeytin işleme kapasitesi ile uluslararası zeytinyağı üretim standartlarında faaliyet göstermektedir.  

Geleneksel taş baskı sistemi ile birlikte son teknoloji kontinü zeytinyağı üretim hatları kullanılan tesislerimizde, zeytinler sadece fiziksel işlemler ile sıkılarak en doğal zeytinyağı elde edilir. Üretim aşamasının hiç bir noktasında kimyasal herhangi bir işlem uygulanmaz.

 
   
Misyonumuz,

Tüketicilere sunulan her damla ürünümüz sadece Ayvalık zeytinlerinden imal etmek ve en doğal haliyle arz etmektir.. Üretimin hiç bir aşamasında kimyasal herhangi bir öğe kullanılmaz. Sadece en doğal ve en kaliteli zeytinyağı tüketicilere sunulur.

 
Zeytinyağı Üretimi
     
 
Vizyonumuz,

Zeytinyağının en doğal haliyle tüketilmesini sağlamak için üretim sistemimizi her zaman dünya standartlarında tutmak ve zeytinyağı kullanımında tüketicilerin doğal zeytinyağını tercih etmelerini sağlamak, yalnızca Ayvalık bölgesi zeytinlerden elde edilen zeytinyağlarının sofralara ulaştırmaktır.

 
Altındal Ayvalık Zeytinyağı Fabrikası