Zeytinyağının anavatanı Ayvalık'tan kapınıza  
Her damlası sağlıklı , her damlası doğal.  

Altındal zeytinyağları, Ayvalık zeytinlerinden elde edildiği gibi ilk haliyle tüketim için muhafaza edilir. Zeytinler sıkıldıktan sonra hiç bir ek işlem görmezler. Böylelikle en doğal zeytinyağı tüketicilerin beğenilerine sunulur. Tüm ürünlerimizi dilerseniz yetkili satış noktalarımızdan temin edebilirsiniz.

 
   
Natürel Sızma Zeytinyağı
Natürel Sızma 750 cl
Güneş ışığı geçirmeyen özel koyu renk şişede, Pamuk filtre ile sızdırılmış, kontinü tekniği ile Ayvalık yöresi zeytinlerinin toplandığı gün sıkılması ile elde edilmiş, 750 cl natürel sızma zeytinyağı. Bu özel yağın asit oranı en fazla %0,7'dir.
 
 
Ayvalık Zeytinyağı
Natürel Sızma 500 cl
Güneş ışığı geçirmeyen özel koyu renk şişede, Pamuk filtre ile sızdırılmış, kontinü tekniği ile Ayvalık yöresi zeytinlerinin sıkılması ile elde edilmiş, 500 cl natürel sızma zeytinyağı. Oleik asit oranı en fazla %0,7'dir.
 
 
Natürel sızma ayvalık zeytinyağı
Natürel Sızma 1 Litre
Marasca tarzı şeffaf şişede, pamuk filtre ile sızdırılmış, kontinü tekniği ile Ayvalık yöresi zeytinlerinin sıkılması ile elde edilmiş, 1 litre natürel sızma zeytinyağı. Oleik asit oranı en fazla %0,7'dir.
 
 
sızma zeytinyağı
Natürel Sızma 250 cl
Hediyelik özel şeffaf cam şişede, pamuk filtre ile sızdırılmış, kontinü tekniği ile Ayvalık yöresi zeytinlerinin sıkılması ile elde edilmiş, 250 cl natürel sızma zeytinyağı.Oleik asit
oranı en fazla %0,7'dir.
 
 
     
 
Teneke Sızma Zeytinyağı
Natürel Sızma 5 Litre Teneke
Teneke kutuda, pamuk filtre ile sızdırılmış, kontinü tekniği ile olgunlaşmış siyah Ayvalık yöresi zeytinlerinin sıkılması ile elde edilmiş, 5 litre natürel sızma zeytinyağı. Oleik asit oranı en fazla %0,7'dir.
 
 
Natürel sızma ayvalık zeytinyağı
Taş Baskı Susuz Pres 1 Litre
Soğuk ve susuz taş baskı tekniği ile zeytinlerin tamamen fiziksel olarak sıkılarak sızılması ile
üretilmiş bu çok özel yağ, Ayvalık yöresinde yalnızca Altındal tarafından sunulur. Gerçek zeytinyağı tutkunlarının aradığı lezzettir. Oleik asit oranı en fazla %0,5'dir.