AKILLI KART SİSTEMLERİ HAKKINDA FAYDALI SİTELER AŞAĞIDA LİSTELENMİŞTİR
 
Kupam Bilişim ve Akıllı Kart Sistemleri
Cebit Kart Sistemleri
Akıllı Kart Sistemleri Sitesi
Captain Silver Kart Sistemi Çözümleri
Adorium Çipli Kart
Aslan Usta Müşteri Kartları
Ataer Kart Sistemi
Bakoğlu Matbaa
Cebit Bilgisayar
Çizgi Servis
Comert Kart
Garanti Yapı Merkezi
Geoart
Halit Armay
Kadıköy Paintball
Kalamış Paintball
Kozgrup
Kozpro
Seyhzayed Cocuk Yuvası
Suadiye Windsurf
Tavukcuoglu Gıda
Tavukcuoglu Group
 
Her işletme diğerlerinden bir adım önde olabilmek için çeşitli yenilikler dener. Bu yeniliklerin çoğu artık günümüzde müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati sağlamak amacını güder. İşte biz de tam bu noktada sizlere özel çözümler üretiyoruz.Müşterilerinizin sizi tercih etmeleri için meydana getirdiğimiz müşteri kartı sistemi ile işletmenizin kurumsal yapısının sağlamlaşmasını destekliyoruz.

İşletmenize özel müşteri kart tasarımını hazırlıyor böylelikle işletmenizin kartına sahip olan müşterinin sizin için özel bir müşteri olduğunu hissettiriyoruz. Cüzdanında veya çantasında taşıdığı özel müşteri kartları ile her zaman işletmenizi hatırlatıyor ve o müşterinin alışverişlerinde sizi tercih etmesini sağlıyoruz.

Kurduğumuz sistem ile siz de müşterilerinizi daha iyi tanıyor,hangi müşterinin işletmenizden ne kadar alışveriş yaptığını görebiliyor, müşterilerinizin sizden alışveriş yaptıkça puan kazanmalarını sağlıyor, hatta her müşteriye özel indirim oranları ve puan kazanma oranları belirleyebiliyorsunuz.

Müşterileriniz işletmenize geldikleri zaman sahip oldukları müşteri kartı sayesinde saniyeler içinde o müşterinin tüm bilgilerini görebiliyorsunuz. Müşterilerinizi istediğiniz kriterlere göre kategorize edebiliyor ve ister tüm müşterilerinize isterseniz de yalnızca belli bir kategorideki müşterilerinize toplu e-mail veya toplu sms yolu ile kampanyalarınızdan veya duyurularınızdan haberdar edebiliyorsunuz.Aynı zamanda her müşteri için özel günler (doğumgünü,evlilik yıldönümü vs.) kaydedip,bu özel günlerde onlara sms veya email yolu ile tebrik veya davet gönderebiliyorsunuz.

Birden çok şubesi veya ödeme noktası olan işletmeler için internet üzerinden çalışan Puan Kart Sistemini kurarak tüm şubelerinizde bu sistemin online olarak çalışmasını sağlıyoruz.

Müşteri Kartı sistemi ile bir adım öne geçmek amacını sadece çok büyük firmaların gerçekleştirebileceği dev yatırımlar gerektiren proje olmaktan çıkarıp küçük ve orta boy işletmelerin de gerçekleştirebileceği bir sistem haline dönüştürdük.Siz yapmak istediğiniz yenilikleri hayal edin, biz onları gerçeğe dönüştürelim.